BET-TOM | Kilka słów o naszej firmie.

Doświadczony, przedsiębiorczy, a przede wszystkim – wykwalifikowany zespół to trzon firmy BET-TOM. Właścicielowi firmy przyświecał cel zbudowania energicznej kadry specjalistów, którzy obsłużą klienta możliwie jak najlepiej, na wszystkich etapach sprzedaży, zarówno w kraju jak i za granicą! Nieważne, czy mamy kontakt z wykonawcami, inwestorami instytucjonalnymi i indywidualnymi, czy klientem detalicznym – gwarantujemy najwyższy standard obsługi!

KIM JESTEŚMY?

Skąd u inicjatora taki pomysł na biznes? Założyciel firmy BET-TOM od wielu lat prowadząc działalność gospodarczą na rynku krajowym i zagranicznym dzięki zdobytemu doświadczeniu, nawiązanym kontaktom, ale przede wszystkim doskonałemu rozeznaniu na rynku, był w stanie utworzyć jedną z najlepszych hurtowni w Rzeszowie skupioną nie tylko na zaopatrywaniu inwestycji budowlanych w najdoskonalsze dostępne materiały, lecz również doradztwie z zakresu tychże materiałów i ich transporcie.

Oferowany przez Nas asortyment, to najlepsze produkty polskich i zagranicznych producentów takich jak: SOLBET KOLBUSZOWA, CEMBLOK, LEIER, WINEBERGER, PRZECŁAW, ARSANIT, TERMOORGANIKA, GENDERKA oraz innych tak, aby zaspokoić najbardziej wygórowane oczekiwania naszych klientów.

Wszystkie materiały zostały dobrane z największą uwagą, tak aby spełnić wymagania nawet najbardziej wybrednych klientów. Możemy zagwarantować najlepszą jakość towaru w mega cenie!!! „MOŻESZ NA NAS POLEGAĆ” Nasi partnerzy handlowi, a zarazem podwykonawcy to sprawdzone, najlepsze firmy świadczące swoje usługi na terenie województwa podkarpackiego: FACH-BUD, DAWKAR, RESTAL, DACHSYSTEM, ZOF- BET, PABLO-TRANS i wielu innych.

Naszą dewizą jest „profesjonalizm w dobrej cenie”. Nie są to tylko puste słowa, lecz opinie rzeszy zadowolonych klientów! Pamiętaj, BET-TOM to miejsce, w którym zaopatrzysz się w niezbędne materiały budowlane, dzięki którym postawisz dom od fundamentu, aż po dach!

OPIEKA PRAWNA

BET-TOM

BET-TOM to profesjonalna hurtownia materiałów budowlanych działająca w branży budowlanej z siedzibą w Rzeszowie, dedykowana wykonawcom i firmom budowlanym, ale także indywidualnym inwestorom projektów budowlanych.

menu

STRONA GŁÓWNA

o nas

oferta

referencje

kontakt

Kontakt

+48 662 103 424

BETTOM@OP.PL

Kielnarowa 230B
36-020 Tyczyn