REFERENCJE | Co mówią o nas klienci?

BET-TOM

Tomasz Ś

Małgorzata K

Bardzo dobrze. Pełne i wiarygodne przedstawienie oferty. Fachowa pomoc i miła rozmowa. Na pewno polecę tę firmę znajomym oraz oczywiście Oferteo. Dziękuję

Mateusz M

Profesjonalna obsługa. Z nimi nie musisz znać się na budowie domu. Doradzą, przeliczą, wytłumaczą. Bardzo dobry kontakt. Polecam.

Honorata C

Zdecydowanie polecam współpracę z firmą BET-TOM – zakupy oceniam na 5 gwiazdek. Ceny materiałów konkurencyjne w stosunku do innych sprzedawców. Kontakt zarówno telefoniczny jak i e-mail bez zarzutów.

Iwona P

Polecam sprzedawcę – profesjonalizm, dostawa materiału na czas, pełen zakres usług (od przeliczenia materiału do momentu dostarczenia go na budowę). Kontakt telefoniczny w każdej chwili – zawsze wyczerpująca odpowiedź na wszelkie pytania.

Mariusz K

Wystawiam pozytywną opinię firmie BET-TOM, gdyż jest to firma na pełnym poziomie i bardzo rzetelna. Z pewnością wrócę do tej firmy kupując materiały budowlane. Właściciel – pełen profesjonalizm względem klienta. Polecam zakupy właśnie w tej firmie.

WIĘCEJ OPINII ZNAJDZIESZ NA OFERTEO

BET-TOM | Jesteśmy zaufanym partnerem handlowym firmy SOLBET

NASI PARTNERZY


OPIEKA PRAWNA

BET-TOM

BET-TOM to profesjonalna hurtownia materiałów budowlanych działająca w branży budowlanej z siedzibą w Rzeszowie, dedykowana wykonawcom i firmom budowlanym, ale także indywidualnym inwestorom projektów budowlanych.

menu

STRONA GŁÓWNA

o nas

oferta

referencje

kontakt

Kontakt

+48 662 103 424

BETTOM@OP.PL

Kielnarowa 230B
36-020 Tyczyn